Mgr. Miroslav Jirman

psycho-hypnoterapeut, speciální pedagog, aprobovaný matematik

samovůdčí Alternativní poradny Plzeň, neziskový sociální pracovník

Kontakt a kde

Kontakt
Mgr. Miroslav Jirman
.
mobil: +420 776 384 555
.

mail:  psychoterapeutplzen @ gmail.com
.
Facebook+messenger :  mirek jirman

www.psychoterapeutplzen.717.cz
Adresa pro individuální terapie, speciální doučování matematiky, masáže a výklady karet : Plzeň Tylova 1. Jsem i v prostorech "spolupracovníků" ve Stříbře.
Tylova 1 leží ve středu města na křižovatce ulic Sady pětatřicátníků, Klatovská třída, Americká třída a Tylova ulice. Vejděte do budovy a v 2. patře prozvoňte na mobil Mirka 77 63 84 555. Mirek přijde a vás doprovodí do své pracovny.
.
.
Karty lze po dohodě vyložit i po telefonu z mého čísla, brzy přibudou budou možnosti e learingu jak učení , tak terapí. Tzn možnost pro celou republiku či zahraničí mluvící česky, slovensky, ukrainsky, rusky polsky. Německy mírně omezeně. 
(mám neomezené hovory)
.
.
.
Adresa pro individuální terapie, speciální doučování matematiky, masáže a výklady karet: Plzeň Tylova 1
z důvodu neziskového mám nájem kanceláře jen v pondělí a středu, mimořádně v pátek (snižuji tím finanční náklady i vaše), pro ostatní dny se domlouvám s spoluuživatelem kanceláře nebo s vámi.
V současné době užívám termíny v pondělí a středa v odpoledních hodinách, termíny v jiných hodinách mohu po domluvě vykonávat v jiných prostorech dle klienta.

 
Tylova 1 OK.jpg
Číslo účtu ve  Fio bance je 24 01 45 57 26  / 2010
Pokud chceš někomu pomoci, dej mu do ruky klíč, ale nech ho, ať si odemkne sám.
Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat.  Sigmund Freud
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one