Budoucí úspěšní V MATEMATICE - dobrá zpráva pro žáky základní školy- speciální metoda pro rychlé, kvalitní a nenásilné doučení či při přípravě na střední školy, příprava k ročníkové postupové zkoušce v závěru prázdnin

VAŠE DÍTĚ MATEMATIK ? 

ANO

Téma  je  Matematika Speciální pedagogika Psychoterapie Hypnóza

ALTERNATIVNĚ
uvádí Mgr. Mirek Jirman kvalifikovaný s praxí matematik, speciální pedagog a psycho-hypnoterapeut

dlouhodobě doučující matematiku pro základní školy a elementaristiku pro děti  1.- 5. třídy základní školy.

Předností metody je vysoká efektivita. Dítě dovede být dlouho soustředěné, vydrží i větší tématické celky než v běžné výuce. A hlavně, výuka není "suchá", dítě se i zasměje a tím odbourá strach z nezvládnutí. 
Cena je  přiměřená obvyklým
cenám a je dobrovolným příspěvkem na provoz poradny.

 

Příjmám žáky na další období po 18. dubnu 2017

 

MATEMATIKA, ADHD a další poruchy učení či související s poruchami chování
Matematika zaměřená na děti se specifickými potřebami, většinou na děti s poruchami učení a výchovy – nejčastěji ADHD. Chci pomoci coby alternativní plně kvalifikovaný speciální pedagog, psychoterapeut a matematik s celoživotní profesionální praxí ( nyní ve výslužbě ) dětem, kteří společně s rodiči cítí, že nemají potřebnou péči ve škole a či nemohou mít odbornou péči doma. Rád při soustavné spolupráci pomohu i vašemu dítěti. Použiji osvědčené  techniky rozvíjející pozitivní složky osobnosti s cílem  dítě zklidnit, posílit sebevědomí a učinit matematiku  přitažlivější. 
MATEMATIKA příprava na příjmací řízení v školním roce 2017 -2018

objednávejte již od teď . Je míněn termín v pondělí či lépe v úterý.

Do konce školního roku zbývá několik týdnů a v této době je třeba doladit známku na konečném vysvědčení.
V dalším školním roce je nutné zvládnout  různorodé typy příkladů v plném rozsahu základní školy tak, aby děti zvládly náročnost méně obvyklého zadání certifikované firmy, udržely pozornost při řešení příjímacého testu. K tomuto mne opravňují zkušenosti z minulých roků, dále chaotická nejednotnost v osnovách a dokonce i různě odpovědný přístup jednotlivých vyučujících učitelů matematiky.


S dětmi mohu pracovat ve své pracovně v Plzni Tylova 1 nebo v klidu vašeho domova a to i v blízkosti Plzně.                                                                             Mirek Jirman :)


Cena neboli příspěvek na chod Alternativní poradny : 300 Kč/90 min / 1 x týdně. Tímto pomůžete rozvíjet další altruistické projekty pro Alternativní poradna cz

 
jaaja hlava.jpg
Domluvte se s Mirkem na 77 63 84 555, 
.
on se těší na matematické společníky. 
.
.

Více potu na cvičišti, méně krve na bojišti 
NE.jpg
111_8.jpg
Pokud chceš někomu pomoci, dej mu do ruky klíč, ale nech ho, ať si odemkne sám.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one